Haberler

03.10.2022

Öğrencilerimiz Yurt Dışı Üniversite Tanıtımlarına Katıldı

Lise öğrencilerimiz, Yurt Dışı Eğitim Danışmanımız Deniz Alp tarafından gerçekleştirilen "Yurt Dışı Üniversite Tanıtım" programı kapsamında Hong Kong City University ve aralarında University of Guelph, Queens University, Toronto Metropolitan TMU, Carleton University, University of Toronto gibi üniversitelerin yer aldığı Kanada Üniversitelerini yakından tanıdı.

Öğrencilerimiz Yurt Dışı Üniversite Tanıtımlarına Katıldı

Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerimiz, Yurt Dışı Eğitim Danışmanımız Deniz Alp tarafından gerçekleştirilen "Yurt Dışı Üniversite Tanıtım" programına katıldı. 

İki oturum olarak gerçekleştirilen etkinliğin ilk bölümünde Hong Kong City University hakkında bilgi alan öğrencilerimiz, ikinci oturumda University of Guelph, Queens University, Toronto Metropolitan TMU, Carleton University, University of Toronto gibi üniversitelerin yer aldığı Kanada Üniversitelerini yakından tanıdı. 

Öğrencilerimiz, üniversitelerin kabul koşulları, sundukları eğitim programları, burs imkanları ve kariyer fırsatları ile ilgili merak ettiği tüm soruları sorma fırsatı yakaladı.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat