Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

01.12.2022

Lise Öğrencilerimiz Best Buddies “Deneysel Liderlik Atölyesi” Konferansındaydı

Öğrencilerimiz, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı başında “Best Buddies” programına dahil olan okullar arasında yerini aldı.

Lise Öğrencilerimiz Best Buddies “Deneysel Liderlik Atölyesi” Konferansındaydı

Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerimiz, 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı başında “Best Buddies” programına dahil olan okullar arasında yerini aldı.

Ekim ayında “Best Buddies Turkey” ekibinden Reyyan Kılıç’ın okulumuzda gerçekleştirdiği sunumla öğrencilerimize programın tanıtımı yapıldı.

Öğrencilerimiz, Best Buddies Turkey Liderlik Geliştirme programları kapsamında, geçtiğimiz hafta Saint Benoit Fransız Lisesinde düzenlenen ve Koç Holding CFO’su Polat Şen’in konuşmacı olduğu bireyin kendi hayatının lideri olması üzerine kurgulanan Deneysel Liderlik Atölyesine katıldı. 

Atölye çalışmasında katılımcıların, kendileri ile bağ kurabilmesi, seçtikleri alanda öğrenme teknikleri geliştirmesi, iletişim, bireyin kendi merkezini koruması, kişinin istekleri ve seçim dengesinin sağlanması, deneyim yaşamasının önemine ilişkin çalışmalar yapıldı.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat