Haberler

05.12.2022

Öğrencilerimiz, Kariyer Günü Etkinliğimizde İlgi Duydukları Meslek Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Lise öğrencilerimizin mesleki hedeflerini belirlemeleri amacıyla Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüz tarafından her yıl düzenlenen Kariyer Günü etkinliğimiz yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Öğrencilerimiz, Kariyer Günü Etkinliğimizde İlgi Duydukları Meslek Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerimizin mesleki hedeflerini belirlemeleri amacıyla Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümümüz tarafından her yıl düzenlenen Kariyer Günü etkinliğimiz yoğun katılımla gerçekleştirildi.  

Alanında uzman isimleri ağırladığımız Kariyer Günü etkinliğimiz 20 farklı katılımcıyla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen iki oturum olarak düzenlendi.

Öğrencilerimiz, Endüstri Mühendisi, Reklamcı, Hukuk, Ekonomi, Dış İlişkiler Uzmanı, Jeoloji Mühendisi, Noter, Mimar, Tasarım ve Dekorasyon, Bilgisayar Mühendisi, Peyzaj Mimarı, Elektronik ve Haberleşme Mühendisi, İnsan Kaynakları Danışmanı, Psikiyatrist, Elektrik Mühendisi, Nükleer Enerji Mühendisi ve Tarih alanlarında çalışan meslek mensuplarıyla bir araya gelerek ilgi duydukları bölümler hakkında bilgi aldılar, merak ettikleri soruları sordular. 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat