Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

Serap Sarıgül Hazar
Okul Müdürü

serap.hazar@itugvo.k12.tr 

Serap Sarıgül Hazar
Özgür Erdoğan
Müdür Yardımcısı
Özgür Erdoğan
Özlem Türkarslan
Müdür Yardımcısı
Özlem Türkarslan
Mevlüt Yıldız
Müdür Yardımcısı
Mevlüt Yıldız
Ali Mesut Meral
Müdür Yardımcısı
Ali Mesut Meral

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Aliye Özgür
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

aliye.ozgur@itugvo.k12.tr 

Aliye Özgür
Buket Şendağ
Yabancı Diller Koordinatörü

buket.sendag@itugvo.k12.tr 

 

Buket Şendağ
Didem Argusak Özeser
IB Koordinatörü

didem.argusak@itugvo.k12.tr

Didem Argusak Özeser
Burhan Zerek
Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı
Burhan Zerek
İsmail Iğdır
Sosyal Bilimler Bölüm Başkanı
İsmail Iğdır
Sema Ceren Öztürk
Matematik Bölüm Başkanı

ceren.ozturk@itugvo.k12.tr 

Sema Ceren Öztürk

Öğretmenlerimiz

Mine İstanbullu
Rehberlik Öğretmeni
Mine İstanbullu
Selda Mutlu
Rehberlik Öğretmeni
Selda Mutlu
Özgür Günay
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ozgur.gunay@itugvo.k12.tr 

Özgür Günay
Emre Ergelen
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Emre Ergelen
Yağmur Kısabacak
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

yagmur.kisabacak@itugvo.k12.tr 

Yağmur Kısabacak
Ahmet Terlemez
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

ahmet.terlemez@itugvo.k12.tr 

Ahmet Terlemez
Bersu Şirin
Coğrafya Öğretmeni

bersu.sirin@itugvo.k12.tr 

Bersu Şirin
Burcu Sarıözen
Coğrafya Öğretmeni

burcu.sariozen@itugvo.k12.tr 

Burcu Sarıözen
Tuğçe Meriç Özkan
Felsefe Öğretmeni
Tuğçe Meriç Özkan
Hasan Kaşıkoğlu
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Hasan Kaşıkoğlu
Serhat Ünsal
Tarih Öğretmeni
Serhat Ünsal
Mustafa Karatemiz
Matematik Öğretmeni
Mustafa Karatemiz
Derya Haseki
Matematik Öğretmeni

derya.haseki@itugvo.k12.tr

Derya Haseki
Merve Kahraman Arıman
Matematik Öğretmeni

 merve.ariman@itugvo.k12.tr

Merve Kahraman Arıman
Selvi Alan
Matematik Öğretmeni

 selvi.alan@itugvo.k12.tr

Selvi Alan
Süheyl Doğan
Matematik Öğretmeni
Süheyl Doğan
Mehmet Yüzügüler
Matematik Öğretmeni

mehmet.yuzuguler@itugvo.k12.tr

Mehmet Yüzügüler
Şafak Tülükaş
Bilgisayar Öğretmeni

safak.tulukas@itugvo.k12.tr

Şafak Tülükaş
Gürkan Odabaş
Fizik Öğretmeni

gurkan.odabas@itugvo.k12.tr 

Gürkan Odabaş
Cem Uludağ
Fizik Öğretmeni

 cem.uludag@itugvo.k12.tr

Cem Uludağ
Ahmet Coşkun
Fizik Öğretmeni

ahmet.coskun@itugvo.k12.tr 

Ahmet Coşkun
Meltem İşcan
Kimya Öğretmeni

 meltem.iscan@itugvo.k12.tr 

Meltem İşcan
Şafak Erim
Kimya Öğretmeni

safak.erim@itugvo.k12.tr 

Şafak Erim
Seda Tınaz Bostan
Kimya Öğretmeni

 seda.bostan@itugvo.k12.tr

Seda Tınaz Bostan
Zehra Ayça Ergin
Biyoloji Öğretmeni

zehra.ergin@itugvo.k12.tr 

Zehra Ayça Ergin
Burçin Değirmen
Biyoloji Öğretmeni

 burcin.degirmen@itugvo.k12.tr 

Burçin Değirmen
Stephen Adebisi
İngilizce Öğretmeni

stephen.adebisi@itugvo.k12.tr

Stephen Adebisi
Ahmet Bilaloğlu
İngilizce Öğretmeni

ahmet.bilaloglu@itugvo.k12.tr

Ahmet Bilaloğlu
Maral Yeramyan
İngilizce Öğretmeni

maral.yeramyan@itugvo.k12.tr

Maral Yeramyan
Aslı Toktamış
İngilizce Öğretmeni

asli.toktamis@itugvo.k12.tr

Aslı Toktamış
Zeynep Baltacı
İngilizce Öğretmeni

 zeynep.baltaci@itugvo.k12.tr 

Zeynep Baltacı
Ahmet Yalçıner
İspanyolca Öğretmeni

ahmet.yalciner@itugvo.k12.tr

Ahmet Yalçıner
Filiz Ersöz
Almanca Öğretmeni

 filiz.ersoz@itugvo.k12.tr 

Filiz Ersöz
Kenan Mehmet Kartav
Beden Eğitimi Öğretmeni

kenan.kartav@itugvo.k12.tr 

Kenan Mehmet Kartav
Nihan Deniz
Müzik Öğretmeni

 nihan.deniz@itugvo.k12.tr 

Nihan Deniz
Meltem Karaman
Görsel Sanatlar Öğretmeni

 meltem.karaman@itugvo.k12.tr 

Meltem Karaman
Emre Macit
Görsel Sanatlar Öğretmeni

emre.macit@itugvo.k12.tr 

Emre Macit
Deniz Alp
Yurtdışı Üniversite Eğitim Danışmanı

deniz.alp@itugvo.k12.tr 

Deniz Alp
Özgür Kaya
Kütüphane Öğretmeni

 ozgur.kaya@itugvo.k12.tr 

Özgür Kaya
Sibel Tülpar Timurkan
İngilizce Öğretmeni

sibel.timurkan@itugvo.k12.tr

Sibel Tülpar Timurkan
Tuğba Özkan
İngilizce Öğretmeni

tugba.ozkan@itugvo.k12.tr

Tuğba Özkan
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat