Haberler

08.10.2021

12. Sınıf Öğrencimiz Nil Maden Bocconi Üniversitesinden Aldığı Kabulle Gururlandırdı

12. Sınıf öğrencimiz Nil Maden, Dünyanın ve Avrupa'nın en iyi işletme okullarından biri olarak gösterilen Bocconi Üniversitesinden kabul alarak İTÜ GVO ailesini gururlandırdı.

12. Sınıf Öğrencimiz Nil Maden Bocconi Üniversitesinden Aldığı Kabulle Gururlandırdı

Ekrem Elginkan Lisesi 12. sınıf öğrencimiz Nil Maden, dünyanın en iyi işletme okullarından biri olarak nitelendirilen Bocconi Üniversitesinden (İtalya) aldığı kabulle gururlandırdı. 

Bocconi Üniversitesi International Politics and Business Management bölümünden kabul alan öğrencimiz Nil Maden, 2021-2022 yılında ilk yurt dışı kabulu alan öğrencimiz oldu. Akademik başarısının yanı sıra sosyal sorumluluk ve profesyonel spor yaşantısıyla da İTÜ GVO adını her alanda başarıyla temsil ediyor. 

Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sorumluluk Projeleri Engelli Grup Lideri olan öğrencimiz, İTÜ GVO Spor Kulübümüzün paletli yüzme takımında profesyonel olarak spor yaşamını sürdürüyor. 

Business Management alanında 2020 yılı QS World University Rankings'e göre dünyadaki en iyi 7. üniversitesi, Avrupa'nın ise 3. en iyi işletme ekonomi okullarından biri olarak nitelendirilen Bocconi Üniversitesinden kabul alan öğrencimiz Nil Maden'i kutluyor, öğrencimizin başarısında emeği olan tüm öğretmenlerimize ve ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Öğrencimize gelecek yaşamında nice başarılar diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat