Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

25.12.2020

Lise Öğrencilerimiz Sosyal Sorumluluk Projelerini Çevrim İçi Ortamda Sürdürüyor

Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında, öğrencilerimiz, okulda olduğu gibi karantina süresinde birbirinden farklı sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.

Lise Öğrencilerimiz Sosyal Sorumluluk Projelerini Çevrim İçi Ortamda Sürdürüyor

Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında, öğrencilerimiz, okulda olduğu gibi karantina süresinde birbirinden farklı sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. İhtiyaç Haritası tarafından belirlenen ihtiyaçları hızlıca toplayarak İzmir depreminde zarar görenlere gönderen öğrencilerimiz, bugün de BUPAWS Köpek Barınağı yararına çevrim içi ortamda gerçekleştirilen "4 Pati 1 Dost" etkinliğinde bir araya geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Köpek Barınağı (BUPAWS) ile 4 yıldır ortak çalışmalar yapan ve destek olan öğrencilerimiz, bugün online ortamda BUPAWS, Köpek Eğitmenleri Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen "4 Pati 1 Dost" çevrim içi seminere katıldı. Köpek eğitimi konulu seminerde birbirinden değerli isimlerle bir araya gelerek önemli bilgiler edindi. Öğrencilerimiz, katıldıkları bu etkinlik ile etkinlik sponsoru tarafından her bir katılımcı adına sokak hayvanları için 60 kg mama bağışı gerçekleştirdi.

Köpek Eğitmenleri Derneği Başkanı Göktan Eker, sadık dostlarımızın en iyi şartlarda yaşamalarına ve köpekler ile birlikte yaşadığımız hayatın uyumlu, konforlu olmasına yönelik yapılması gerekenler, koku takip eğitimi gibi hayati önem taşıyan köpek eğitimleri ile ilgili önemli bilgileri öğrencilerimizle paylaştı. Etkinlik sonunda ise seminer süresince anlatılanlardan oluşan bir quiz gerçekleştirildi. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat