Haberler

22.06.2023

Öğrencilerimiz Yurt Dışından Aldıkları Kabullerle Gururlandırdı

2023 Mezunlarımız dünyanın farklı ülkelerindeki seçkin üniversitelerinden aldıkları kabullerle gururlandırdı.

Öğrencilerimiz Yurt Dışından Aldıkları Kabullerle Gururlandırdı

Ekrem Elginkan Lisesi 2023 Mezunlarımız dünyanın farklı ülkelerindeki seçkin üniversitelerinden aldıkları kabullerle gururlandırdı.

Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerimiz, hazırlık sınıfından bu yana yoğun bir emekle çalışarak, yaz tatillerinde yurt dışındaki okulların yaz okullarına katılarak, meslek gözlemleri yaparak ve sosyal sorumluluk projeleri hazırlayarak öz geçmişlerini zenginleştirdi. Hazırlık ve başvuru sürecini büyük bir titizlikle yürüterek ve önemli aşamaları geçen öğrencilerimiz seçkin üniversitelerden aldığı kabullerle gururlandırdı. 

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Ailesi olarak, başarıları ile gururlandıran, İTÜ GVO adını en iyi şekilde temsil edeceğine gönülden inandığımız öğrencilerimizi kutluyor, parlak bir gelecek diliyoruz. Hayal ettiği gelecek yolunda, bu zorlu süreçte öğrencilerimize destek olan tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.

Ekrem Elginkan Lisesi, hazırlık+ 4 yıllık yabancı dille eğitim yapan özel bir Anadolu Lisesi Programı ile eğitime devam ediyor. Bu programın gereği olarak matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri İngilizce olarak verilmektedir. Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (IB) uygulayan bir okul olan Ekrem Elginkan Lisesi, proje tabanlı eğitim anlayışı ile de öğrencilerini bir yandan sınava bir yandan da hayata hazırlıyor.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat