Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

20.10.2023

Öğrencilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Temasıyla Hazırlanan Kim Entelektüel Olmak İster? Yarışmasına Katıldı

Öğrencilerimiz, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Bölümü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl Cumhuriyetimizin 100.yılına özel olarak hazırlanan "Kim Entelektüel Olmak İster?" yarışmasına katıldı.

Öğrencilerimiz, Cumhuriyetimizin 100. Yılı Temasıyla Hazırlanan Kim Entelektüel Olmak İster? Yarışmasına Katıldı

Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerimiz, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Bölümü tarafından her yıl düzenlenen ve bu yıl Cumhuriyetimizin 100.yılına özel olarak hazırlanan "Kim Entelektüel Olmak İster?" yarışmasına katıldı. 

Yarışmada, Türkiye Cumhuriyeti'nin öne çıkan bilimsel gelişmeleri, spor, sanat, kültür alanında öne çıkan isimlerin sorulduğu yarışmaya 9.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Öğrencilerimiz, görsel efektler ve soruya özel videolarla hem eğlendirici hem de öğretici bir yarışma deneyimi yaşarken 9-D sınıfı öğrencilerimiz Aslı Turgut, Mete Sezgin ve Can Sirkecioğlu yarışmayı birincilikle tamamladılar.  


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat