Haberler

11.04.2023

Lise Öğrencilerimiz Okulumuzda Gerçekleştirilen Meslek Tanıma Çalışmalarına Katıldı

10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz mesleki rehberlik çalışmaları kapsamında Sabancı Üniversitesi öğretim görevlileri Doç. Dr. Melek Akın Ateş ve Prof. Dr. Yusuf Menceloğlu`nun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte bir araya geldiler.

Lise Öğrencilerimiz Okulumuzda Gerçekleştirilen Meslek Tanıma Çalışmalarına Katıldı

Ekrem Elginkan Lisesi 10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz mesleki rehberlik çalışmaları kapsamında Sabancı Üniversitesi öğretim görevlileri ile bir araya geldi. Yönetim Bilimleri Öğretim Üyesi Doç. Dr. Melek Akın Ateş ve Malzeme Bilimi ve Nanomühendislik Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Menceloğlu`nun katılımı ile gerçekleşen etkinlikte, öğrenciler bölümleri yakından tanıma imkânı elde ettiler.

Öğrencilerimiz, Yönetim Bilimleri ve Malzeme Bilimi ve Nanomühendislik bölümlerinin ders programları, üniversitenin sağladığı olanaklar, staj imkanları, yurt dışı eğitim programları, mezunların çalıştığı alanlar, öğrencilerin tercih ettikleri yan dal ve çift ana dal programları, yüksek lisans programları hakkında bilgi sahibi oldular. Sunum sonrasında öğrencilerimiz merak ettikleri soruları öğretim görevlilerine yöneltme fırsatı yakaladılar. 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat