Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Eğitim

HUMANİTY SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ


 

Ekrem Elginkan Lisesi Humanity Sosyal Projeleri öğrencilerimizin Çocuk, Engelli, Sağlık gibi farklı alanlarda farkındalık yaratmak, bilinç oluşturmak üzere yürüttükleri çalışmalardır. 

  • Ekrem Elginkan Lisesi öğrencilerinin evrensel ve yerel boyutta sorumluluk sahibi, çözüm odaklı, etkin yurttaşlar olmaları
  • Toplumsal sorunlara karşı bilinçlenmeleri ve bu sorunlara dair çözüm üretme yeteneklerinin gelişmesi
  • İletişim becerilerinin gelişmesi
  • Empati kurma becerilerinin gelişmesi
  • Organizasyon becerilerinin gelişmesi için her öğrenci yılda en az 20 saatlik sosyal sorumluluk projesine katılmak zorundadır.

Humanity liderleri pek çok başlık altında oluşturdukları grupları ile proje öneri formlarını hazırlar ve danışman öğretmenlerine onaylatırlar. Onaylanan projeler uygulamaya geçer. Öğrenciler düzenli olarak takip edilir ve yıl sonunda bu katılımlar sertifika ile ödüllendirilir.

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat