Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

02.07.2024

Mezunumuz Lila Naz Güneş, Koç Üniversitesini Birincilikle Tamamladı

2020 mezunumuz Lila Naz Güneş, Koç Üniversitesinden birincilikle mezun olarak önemli bir başarıya imza attı.

Mezunumuz Lila Naz Güneş, Koç Üniversitesini Birincilikle Tamamladı

Ekrem Elginkan Lisesi 2020 mezunumuz Lila Naz Güneş, lisans eğitimini birincilikle tamamlayarak, Mezuniyet Töreninde yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Zorlu, mükemmeliyeti hedefleyen fakat bir o kadar keyifli dört yıllık eğitim maceramdan bugün geriye baktığımda, liseden beri tutkunu olduğum Psikoloji dalı üzerine dünya çapında bir eğitim almış olmak ve başarıyla bitirmek çok gurur verici. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk gençliğine çizdiği eğitim, kültür ve bilgi yolunda daima yürüyeceğime de ant içiyorum.”

Boston University School of Social Work yüksek lisans programından tam burslu olarak kabul alan Lila Naz Güneş, akademik yolculuğunu yurt dışında sürdürmeye hazırlanıyor.

Başarısıyla İTÜ GVO ailesini gururlandıran mezunumuz, Lila Naz Güneş’i kutluyor, kendisine aydınlık, başarılı ve mutlu bir gelecek diliyoruz.

Kendisinin azmi ve başarıları, gençlerimize ilham kaynağı olmaya devam edecektir.

Lila Naz Güneş'in mezuniyet konuşmasını dinlemek için tıklayınız.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat