Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

28.03.2023

12. Sınıf Öğrencilerimizle "5'TE BEŞ TYT KAMPI" 27-31 Mart Tarihlerinde Gerçekleştirilecek

12. sınıf öğrencilerimiz 27-31 Mart tarihlerinde okulumuzda gerçekleştirilecek ve beş gün sürecek olan "5'TE BEŞ TYT KAMPI"na katılarak hem hız kazanacak, hem de eksiklerinizi kapatacaklar.

12. Sınıf Öğrencilerimizle

Ekrem Elginkan Lisesi 12. sınıf öğrencilerimiz 27-31 Mart tarihlerinde okulumuzda gerçekleştirilecek ve beş gün sürecek olan "5'TE BEŞ TYT KAMPI"na katılarak hem hız kazanacak, hem de eksiklerinizi kapatacaklar. 

Beş gün boyunca her gün 09.00-11.45 saatleri arasında farklı yayınevlerinden seçilen TYT denemelerine katılacak olan öğrencilerimiz, sınav sonrası öğretmenlerimizle soruları çözecek. Öğrencilerimiz, kamp sonunda girdikleri deneme sınavlarının sonuçları analiz edildiği bir kamp karnesi alacak. 

 
 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat